Mintys – tai energija, kuri kaip bet kuris materialus reiškinys turi jėgą. Arba kitaip tariant, mūsų mintys paskleidžia erdvėje tam tikrus virpesius, kurie nors ir nematomi, bet turi tam tikrą veikimo jėgą ir įtakoja realybę. Ne veltui liaudies išmintis byloja, jog kiekvienas žmogus yra savo laimės kalvis, juk tai, apie ką mes daugiausiai svajojame, ko trokštame, daugeliu atvejų išsipildo.
Minties galia betarpiškai susijusi su tuo, kas ją siunčia į erdvę. Iš čia ir mintys turi įvairią virpesių amplitudę, įvairią jėgą. Tai priklauso nuo tam tikro individo vibracijų, kokiame dažnyje jis siunčia savo mintis. Ta dažnis priklauso nuo apsivalymo laipsnio arba mintis siunčiančio asmens švaros.
Individas, kurio laukas yra tamsus, drumstas, nepajėgus siųsti minčių subtiliomis vibracijomis.
Tokio asmens mintys turi jėgos, tačiau negali išsipildyti aukštesniuose sluoksniuose. Dvasiškai apsivaliusio žmogaus mintys skiriasi didžiuliu potencialu ir didele jėga, nes jos eina per šviesos lauką – Kūrėjo kanalą – ir yra nukreiptos į Šviesą ir pačios spinduliuoja šviesą. Tokios mintys sugeba kurti, apvalyti erdvę, ištirpdyti tamsą, nes šviesa visuomet sunaikina tamsą.
Jeigu mintis – tai materialus reiškinys, tai jis atitinkamai plinta pagal fizinius įstatymus. Labiausiai žinomas fizinis įstatymas, kuris taikomas minties energijai, yra traukos įstatymas. Todėl dažniausiai minties jėgą specialistai pataria naudoti vizualizuojant savo troškimus.
Taigi, minties galios principu besinaudojantys praktikai rekomenduoja laikytis tam tikrų taisyklių ir teiginių.
Pirma, atsiminkite, jog mintys, kurios reguliariai kartojasi, laikui bėgant tampa mūsų įsitikinimais. O įsitikinimai – tai ir yra ta realybė, kurioje gyvena žmogus.
Antra, įsitikinimai formuoja mūsų vidinius įvaizdžius, kurie savo ruožtu iššaukia vienokias ar kitokias emocijas arba jausmus. O emocijų ir jausmų charakteris betarpiškai įtakoja žmogaus elgesį ir jo įvairių gyvenimiškų situacijų įvertinimą. Laikui bėgant, nuolat kylančios emocijos ir jausmai tampa žmogaus elgesio šablonu arba įpročiu.
Pavyzdžiui, pagalvokite, kaip įgyvendinti savo svajonę. Po to vaizduotė pradės piešti tam tikrus jūsų svajonės vaizdinius, kurie sukelia teigiamas emocijas. Kuo dažniau jūs galvojate apie savo svajonę, tuo daugiau teigiamų emocijų patiriate. Taigi, emocijos taps jūsų šabloninio elgesio pagrindu. Atiduodami į aplinką teigiamą „spinduliavimą“, jūs įgyjate būtiną gyvenimo patirtį. O patirtis, savo ruožtu, išmokys jus pajusti tuos momentus, kurie būtini svajonei realizuoti dabartyje. Tokiu būdu, jūs praktiškai galite išbandyti tokį reiškinį, kaip minties galia.